אוטוטק בשטח

מגמת אוטוטק בביקור לימודי במפעל 'אספיר' למיגון ושיפור רכבים. "גם אני למדתי אוטוטק בניר העמק ומשם הדרך שלי להשתלב בתחום ובמפעל שהקים אבא שלי, הייתה טבעית וקלה".

 

מסלול לימודי אוטוטק בויצו ניר העמק, חושף את התלמידים לעולם הרכב ומאפשר להם ללמוד מגוון מקצועות רחב המאפשר להם להמשיך ללימודי הנדסאים ולהשתלב בעתיד בתחום. לאחרונה יצאו תלמידי המגמה לסיור מקצועי במפעל 'אספיר' בכפר ברוך. המפעל שהוקם על ידי משפחת עוז מתל עדשים לפני כ-40 שנים, הפך להיות המוביל בישראל בתחום שיפור רכבי שטח, מיגון, כיסאות הידראוליים ושדרוג מרכבים של מגוון כלים רחב. כיום, לחברה סניף נוסף במשמר השבעה וכן מפעל שנפתח בארה"ב. צחי עוז, מנכ"ל 'אספיר' למד בויצו ניר העמק סיפר לתלמידים: "את הבסיס קיבלתי בלימודים בבית הספר, בדיוק כמוכם. אחרי זה ביליתי שעות בסדנה של אבא, שם ראיתי איך זה עובד במציאות ולאט לאט התחלתי לעבוד בעצמי. כל יום למדתי משהו חדש, כל הזמן התעניינתי, שאלתי שאלות וככה נהייתי יותר מנוסה עם הזמן".

במהלך הסיור אותו הובילה הדר מזור בליווי נועה חלפין ונורית הנדוורגר, הסביר עוז לתלמידים על הנעשה במפעל. מה הדברים הייחודיים ל'אספיר' כמו: פתרונות מיגון ואחסון לרכבים, פרי פיתוח החברה, מוצרים שזכו לביקורות מעולות ברחבי העולם. בהמשך לקח אותם עוז לביקור במרכז ההתקנות שם ראו איך הדברים מתבצעים בכלי הרכב השונים. "הטובים והרציניים ישתלבו בתחום בלי ספק. תמיד יש דרישה והכל תלוי בכמה תרצו זאת", סיכם להם צחי את היום המעניין.

כתבות אחרונות

בואו לצמוח איתנו להצלחה!

מלאו את הטופס ונחזור אליכם עם כל הפרטים על מסלולי הלימוד ב"ויצו ניר העמק".