כפר הנוער ויצו ניר העמק השוכן 

במרכזו של עמק יזרעאל, הוקם בשנת 1927.

כפר הנוער ויצו ניר העמק הינו בית ספר שש- שנתי המשרת את תלמידי העמק.

כפר הנוער ויצו ניר העמק הינו בחסות "ויצו ארגנטינה" ו"ויצו ארה"ב" ובפיקוח משרד החינוך.

ב"ויצו ניר העמק" מחנכים למיצוי היכולת האישית ולמצוינות. השאיפה למימוש הפוטנציאל האישי הטמון בכל תלמיד מתורגמת לדרישות גבוהות בתחום הלימודי ובמקביל – לסיוע אישי, לטיפוח, לקידום ולהעשרה של תלמידינו הזקוקים לעזרה.

ב"ויצו ניר העמק" אוירה כפרית שלווה, מדשאות מוריקות וגינות נוי פורחות. כל אלה מהווים ביטוי חזותי לערכי האסתטיקה, הסדר והניקיון המודגשים ומיושמים ב"ויצו ניר העמק". אנו מאמינים שסביבה אשר בה איכות חיים, מרגיעה את האדם ומשפרת את איכות חייו. . . 

ב"ויצו ניר העמק" מאמינים כי הפעילויות החינוכיות, הלימודיות והחברתיות מעניקות לתלמידינו את ההזדמנות ואת הסיכוי הראוי להתפתח כאדם בוגר, המממש את עצמו ותורם לסביבתו.

ב"ויצו ניר העמק" פרוייקטים חינוכיים: הכנה לקראת הגיוס לצה"ל, טיולים להכרת הארץ, חבורת זמר, להקת ריקודים, משלחת ייצוגית לחו"ל ופעילויות שונות ומגוונות.

ב"ויצו ניר העמק" לומדים תלמידי כיתות ט' ו-י' דרך אוניברסיטת בר אילן לקראת תואר ראשון במשפטים .

ב"ויצו ניר העמק" ערוכים להכשרת התלמיד לקראת המאה ה- 21. במציאות המשתנה במהירות סביבנו, מציאות שבה הטכנולוגיה והמיחשוב נמצאים בכל צומת של עשייה והכרעה, בתחום החינוך המדעי- טכנולוגי: חשיפה טכנולוגית לכיתות ט', מסלולים ללימודי טכנולוגיה, חשמל,אלקטרוניקה ומנהל, שילוב המחשבים והאינטרנט בתהליך הלמידה בכל מקצועות הלימוד, ובהפעלת כיתות חכמות.

ב"ויצו ניר העמק" ביה"ס מרחיב את השכלתו של התלמיד ומעשיר את עולמו התרבותי באמצעות מגוון אירועי תרבות: מפגשים ושיחות עם אנשי רוח, סופרים ומשוררים, צפייה בהצגות תיאטרון ומופעי מחול.

ב"ויצו ניר העמק" – השתלמות מוסדית. מורי בית הספר משתתפים באופן קבוע לאחר שעות הלימודים בהשתלמויות שונות בנושאי חינוך ושיפור דרכי ההוראה.

ב"ויצו ניר העמק" בריכת שיחייה עם כרי דשא רחבים, אולם ספורט מפואר, חדר כושר פעיל המשמשים את תלמידינו גם אחר הצהריים בזמנם החופשי.

אנו מאחלים לכם, ההורים, ולילדכם הגשמה עצמית והצלחה בדרככם.

בברכה ובהצלחה,

צוות כפר הנוער ויצו ניר העמק

בואו לצמוח איתנו להצלחה!

מלאו את הטופס ונחזור אליכם עם כל הפרטים על מסלולי הלימוד ב"ויצו ניר העמק".