ביום שבת (27/10) בבוקר התבשרנו בצער רב על מותו של תלמידנו מכיתה י"ב 6. קטטה שהתפתחה בין חבורת בני נוער הסלימה והובילה למותו הטרגי.

איתי יצחק ז"ל למד בכפר הנוער ויצו ניר העמק בשש השנים האחרונות. היה נער אהוב על חבריו שידע לכבד את הבריות. לכתו הטראגי היכה בתדהמה את כל מי שהכיר אותו: צוותים חינוכיים ותלמידים כאחד.

עם היוודע דבר המקרה המצער התגייס הצוות החינוכי של הכפר, משרד החינוך, ויצו ומ.א גלבוע לחשיבה ולטיפול הנדרש במעגלים שונים, התייצבות לצד משפחת התלמיד, חבריו הקרובים, תלמידיי השכבה, הורים וצוות הכפר.

 ביום א' בבוקר בית הספר נפתח לקליטת כל תלמידי שכבת י"ב למעגלי שיח רגשי בנוכחות המחנכים וצוות הייעוץ. המחנכים העבירו מידע עובדתי על האירוע, התלמידים דיברו ושיתפו בתחושות הקשות שעלו ובנוסף שוחחו על החוסן הקיים בכל אחד ואחת מאתנו ובכולנו כקהילה תומכת.

שאר תלמידי בית הספר משכבת ז' ועד שכבת יא' פתחו את הבוקר במפגש עם מחנכי הכיתות שהוכן על ידי צוות הייעוץ.

במהלך השבוע, בכל אחד מהימים, איש חינוך מצוות בית הספר יגיע לבית המשפחה וליישוב גן נר וימשיך ויקיים מעגלי שיח עם תלמידינו מהשכבות השונות .

חברים כותבים לזכרו של איתי יצחק ז"ל

ניתן לשלוח תמונות / מאמרים / ואנו נעלה אותם לזכרו.

יוצר טל שגב, תושב הישוב שמע על איתי ז"ל מבתו, סול, ומתוך הכאב נולד השיר "אחי איתי ".
 
ישראל ישראלי
קרא עוד
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נומץ.

אירוע זה ילווה אותנו כצוות ביה"ס וכחברה. חשוב שתשתפו אותנו בכל קושי ובכל שאלה, אנחנו נמצאים בכפר וניתן תמיכה ותשובה לכל פנייה.