משטרת הדמיון

תלמידי מסלול משטרה לקחו חלק בסדנת דמיון מודרך. "כלי מדהים המאפשר בין היתר שיפור בתפקוד השוטף של כל אחד ואחת והכל בעזרת דברים הקיימים בנו".

"אם תעשו שימוש נכון בכלי המדהים הזה, תוכלו לשלוט בלחצים ולנהל את המתחים הקיימים בכם באופן מבוקר וזה יאפשר לכם להתקדם בכל דבר שרק תרצו", כך פתחה רפ"ק גילי, ממחלקת החינוך באגף ההדרכה של משטרת ישראל- את המפגש שלה עם חניכי שכבה י' במסלול משטרה. החניכים השתתפו בסדנת דמיון מודרך- N.L.P- אותה העבירה גלי, מאסטרית בתחום. "השיטה הזאת בעצם באה לשנות דפוסי פעולה ש'מנהלים את החיים שלנו'. המטרה היא: להפוך את הדפוסים הללו לכאלו שמשרתים אותנו ואת רצונותינו", הסבירה הקצינה לחניכים. "בדמיון מודרך אנחנו מגייסים את כוחו של הדמיון לעזרתנו, בכדי לקדם מטרות שברצוננו להשיג ולאפשר לנו איכות חיים גבוהה יותר מבעבר".

במסגרת הסדנה, התנסו החניכים בשימוש בטכניקות שונות של הרגעה כגון: שימוש בכלי נגינה מפיקי צלילים שלווים, חשיבה חיובית תוך שימוש בדמיון, תרגילי נשימות עמוקות ועוד. לאחר מכן, הם התבקשו לפתח ציפיות ולהציב יעדים אישיים אותם ירצו לממש בעתיד. הצבת המטרה היא בסיס בדמיון מודרך והדרך אליה, היא זאת שרצופה במכשולים, עליהם כאמור מנסים בטכניקות משולבות לדלג. "אם רק תשכילו להשתמש בחלק מהדברים שלמדנו במפגש הזה, אני בטוחה שתדעו להתמודד טוב יותר עם אתגרים שתיתקלו בהם, גם כאן בבית הספר כמו: אינטראקציות חברתיות, לחץ לפני מבחנים וכעסים מיותרים שיכולים להיווצר מהרבה מאד סיבות. הכוח לשלוט בכל אלו נמצא בידכם, זיכרו זאת", נפרדה מהם רפ"ק גלי בסיום.

כתבות אחרונות

בואו לצמוח איתנו להצלחה!

מלאו את הטופס ונחזור אליכם עם כל הפרטים על מסלולי הלימוד ב"ויצו ניר העמק".