שרים ומתנדבים

צוות מורי ועובדי הכפר התכנסו לצוהריים של העלאת המורל עם שירה בציבור. ואת השנה האזרחית החדשה הם פתחו בהתנדבות כחלק מהמאמץ הלאומי

התקופה בחודשים האחרונים מאתגרת, רוויית כאב ונטולה כמעט בהזדמנויות למצוא זמן להנאה ולמפגש מפיג מתח. בדיוק בשל כך התכנסו כלל מורי ועובדי ויצו ניר העמק לארוחת צוהריים משותפת אותה ארגן צוות ההנהלה. לאחר מכן חיכה להם על במת האודיטוריום צוות "מאושרים בציבור"- איתי פאר ועוז תומר- לשעה של שירה בציבור עם מוסיקה מכל התקופות. "אסקפיזם הוא מצרך מבוקש בימים אלו", הסבירה סיגל אופיר, מנהל ביה"ס. "המציאות לא נותנת לנו יותר מידי אפשרויות לשמוח לצערנו וחשבנו להקדיש זמן בדיוק בשביל זה. להיפגש יחד, לאכול ולבלות עם שירים ישראליים שיעשו לכולנו טוב על הלב".

ביום הראשון של השנה האזרחית החדשה יצאו כולם אל השטח ולקחו חלק בהתנדבויות במקומות שונים. ביום זה מתקיימת למידה מרחוק בכלל השכבות והדבר מאפשר קיום פעילות חוץ בית ספרית לכל הצוותים והעובדים. בין היתר בחרו המורים להתנדב בחקלאות: בהדליית עגבניות בעמק הירדן ובקטיף פטל ברמת הגולן במטע השייך למילואימניק שנעדר זמן רב מביתו ונותר ללא ידיים עובדות. חלק אחר בחר לקחת חלק בארגון מרכז לוגיסטי גדול המספק ציוד ללוחמים בחזית וכן במחסני ביגוד בטבריה ובחיפה, שם נדרשת עבודת סידור ומיון של כמויות בגדים גדולות המיועדות להגיע ישירות למשפחות מפונים שנמצאות תקופה ארוכה מחוץ לביתן ושוהות ברחבי הצפון. "אין ספק שזה יום משמעותי לכולנו. כל אחת ואחד מבינים היטב עד כמה ההתנדבות היא חלק מהחוסן הלאומי. פשוט אין מישהו אחר שיעשה את זה. באנו מתוך שליחות ויצאנו מחוזקים ומאושרים מהיום הזה", סיכמה סיגל את הפעילות המבורכת.

כתבות אחרונות

בואו לצמוח איתנו להצלחה!

מלאו את הטופס ונחזור אליכם עם כל הפרטים על מסלולי הלימוד ב"ויצו ניר העמק".