צו 8 לספרים וצעצועים

ספרים וצעצועים שסיימו את תפקידם בבתים- קדימה להתפקד! מנהיגי שכבה י' ומועצת התלמידים ימצאו עבורכם בקרוב, בית חם וחברים חדשים.

כחלק מאירועי 'יום ללא רעב' שיתקיים בהמשך החודש, תלמידי שכבה י' החליטו להירתם למען היוזמה החברתית ובמקביל לגיוס בעלי עסקים בעפולה לטובת היום עצמו, החלו לארגן התרמה של צעצועים וספרי ילדים שימכרו במחיר סמלי בדוכן שיקימו בעיר. "בשנה שעברה הדוכן שהקימו עם כל מה שנאסף, נמכר כולו", הסבירה נגה ראובן, רכזת השכבה. "חוץ ממנות מזון שימכרו בעסקים השונים, נמכור גם אנחנו ספרי ילדים שנאסוף והמחירים שלהם כידוע לא זולים. לצערנו יש כאלו שנמנעים מלרכוש אותם בשל כך. גם צעצועים נאסוף ונמכור, במקום שיזרקו לפח הם יגיעו לידיים הנכונות וימשיכו לשמח אחרים עוד שנים רבות".

את היוזמה מובילים תלמידי מנהיגות השכבה שהחלו כבר בתהליך האיסוף. יצוין כי רק ספרים וצעצועים במצב טוב ותקין יתקבלו וכולם מוזמנים לפשפש בבתים, לשאול את אימא או אבא אם יש כאלו פריטים שניתן למסור, ופשוט להביא לבית הספר לנקודת האיסוף. "פעולה פשוטה שיכולה לגרום לאושר גדול, ככה כמו שזה נשמע. זאת גם מצווה וגם יש בזה ערך אקולוגי על הדרך. אז זה המקום לפתוח את הלב ולעשות מעשה טוב", קראה לכולם יעל ארסוב, ממועצת השכבה. איסוף הצעצועים והספרים ימשך עד ל-20/2. בהצלחה!

כתבות אחרונות

בואו לצמוח איתנו להצלחה!

מלאו את הטופס ונחזור אליכם עם כל הפרטים על מסלולי הלימוד ב"ויצו ניר העמק".